تکنوهیتر

مشاوره ,طراحی وساخت انواع ترموکوپل وهیترهای صنعتی

تولید کلیه المنتهای صنعتی وترموکوپل های ضدسایش وخورندگی مخصوص کوره های سیمان و

آلومینیوم وترموکوپل هایEX  درانواع Pt100-K-S-R-B-G-E-V-T

صنایع پتروشیمی نفت وگاز

اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی وابزاردقیق

 

 

 لطفا برای حمایت از ثبت جهانی پسوندهای اینترنتی (.پارس) .Parsو (.خلیج فارس) .PersianGulf به دوستان خود اطلاع رسانی نمایید.
از آنجایی که ثبت این پسوندها در اینترنت به مفهوم ایجاد هزاران وب سایت جدید با این پسوندها و متعاقب آن گسترش این اسامی در اینترنت خواهد بود. هر وب سایتی که تحت یکی از این پسوندها ایجاد شود هزاران بیننده خواهد داشت و این افراد کسانی خواهند بود که به صورت روزمره با این نام‌ها سر و کار خواهند داشت.
کاربران اینترنتی ایرانی با دیدن این اسامی به عنوان پسوند پایگاههای اینترنت به ملیت و تاریخ پرشکوه خود افتخار می‌نمایند و کاربران خارجی نیز شاهد علاقه وافر ایرانیان به این اسامی خواهند بود که خود گواهی بر زنده بودن نام‌های خلیج همیشگی فارس و پارس می‌باشد .
با توجه به اینکه هر دو پسوند پارس و خلیج فارس به عنوان نمادی از شکوه و جلال تاریخ کهن ایران زمین و مردمان سرزمین پارس محسوب می‌گردد، حمایت این مردم نیز برای دست یابی به این هدف الزامی است و موفقیتی بزرگ برای ایران و افتخاری جاودانه برای ایرانیان محسوب می شود.
به همین منظور از یک سیستم رای گیری اینترنتی استفاده شده است که ایرانیان می توانند از طریق این لینک به آن وارد شده و با ورود نام و ایمیل خود آنرا امضا نمایند.


برای حمایت روی عکس کلیک کنید